emoji 🤍 white heart svg png

🤍” kuptimi: zemër e bardhë Emoji

Kopjoni dhe ngjitni këtë emoji:🤍 Kopje

  • 13.2+

    iOS 🤍Kërkesat minimale të ekranit

  • 10.0+

    Android 🤍Kërkesat minimale të ekranit

  • 10+

    Windows 🤍Kërkesat minimale të ekranit

🤍Kuptimi dhe Përshkrimi

Një zemër e bardhë simbolizon pastërtinë, lumturinë dhe besnikërinë, dhe gjithashtu përfaqëson besimin. Mund të përfaqësojë Ditën e Bardhë, mund të përdoret me çokollatë 🍫 do të thotë çokollatë e bardhë, për të përcjellë dashuri. I njëjti lloj ka edhe ❤️🧡💛💚💙💜🖤.

💡Lexim i zgjeruar dhe shkencë popullore

Kuptimi i simbolit emoji 🤍 është zemër e bardhë, lidhet me e bardhë, zemër, zemër e bardhë, mund të gjendet në kategorinë emoji: "😂 Buzëqeshje & Emocione" - " zemra".

🤍Shembuj dhe Përdorim

🔸 Afarë ditë e qetë! 🤍
🔸 Zemra e Bardhë përdoret shpesh në Ditën e Bardhë, për shembull, "Gëzuar Ditën e Shën Valentinit të Bardhë, mjaltë".

🤍Emoji Tabela / Tabela e Trendit

🤍Tabela

🤍Vlerësimi i popullaritetit me kalimin e kohës

Diapazoni i datës: 2018-09-16 - 2023-09-03
Koha e azhurnimit: 2023-09-13 18:03:35 UTC
Popullariteti i hershëm i emoji 🤍 ishte shumë i ulët, pothuajse zero.dhe në pesë vitet e fundit, popullariteti i këtij emoji ka vazhduar të rritet.Në vitin 2019-09-01, trendi i shkallës së popullaritetit të tij filloi të rritet.

🤍Informata Themelore

Emoji: 🤍
Emer i shkurter: zemër e bardhë
Codepoint: U+1F90D Kopje
dhjetor: ALT+129293
Versioni i unikodeve: 12.0 (2019-03-05) I ri
Versioni Emoji: 12.0 (2019-03-05) I ri
Kategoritë: 😂 Buzëqeshje & Emocione
Nënkategoritë: ❤ zemra
Keywords: e bardhë | zemër | zemër e bardhë

👨‍💻Unicode informacion (Përdorimi i përparuar)

🤍Kombinim dhe Zhargon

🤍Më shumë gjuhë

Gjuha Emer i shkurter & Lidhje
Vietnameze🤍 trái tim màu trắng
Arabe🤍 قلب أبيض
Hungarisht🤍 fehér szív
Greqisht🤍 λευκή καρδιά
Rumanisht🤍 inimă albă
Çekisht🤍 bílé srdce
Azerbaixhani🤍 ağ ürək
Kroate🤍 bijelo srce
Hebraike🤍 לב לבן
Bullgarisht🤍 бяло сърце