emoji 🥹 face holding back tears svg png

🥹” kuptimi: fytyrë që mezi mban lotët Emoji

Kopjoni dhe ngjitni këtë emoji:🥹 Kopje

  • 15.4+

    iOS 🥹Kërkesat minimale të ekranit

  • 12L+

    Android 🥹Kërkesat minimale të ekranit

🥹Kuptimi dhe Përshkrimi

Një fytyrë e qeshur me sy si bambi i vogël, duket sikur po i mban lotët. Emshtë një emoji i ri që i përket Emoji 14.0 i cili u lëshua në shtator 2021.
Mund të shprehë lot, krenar, i trishtuar, të rezistojë, të zemërohet ose të përmbahet. Emoji të ngjashëm: 🥺😥😂

💡Lexim i zgjeruar dhe shkencë popullore

Kuptimi i simbolit emoji 🥹 është fytyrë që mezi mban lotët, lidhet me fytyrë që mezi mban lotët, klithmë, krenari, mëri, mërzi, rezisto, mund të gjendet në kategorinë emoji: "😂 Buzëqeshje & Emocione" - "😞 ballë në fjalë".

🥹Shembuj dhe Përdorim

🔸 Vajza ime do të shkojë në Harvard🏫, jam shumë krenare për të🥹.
🔸 Shikova një video në lidhje me qenushin mbrëmë, OMG aq e lezetshme🥹 Unë dua të qaj😭.

🥹Emoji Tabela / Tabela e Trendit

🥹Tabela

🥹Vlerësimi i popullaritetit me kalimin e kohës

🥹Informata Themelore

Emoji: 🥹
Emer i shkurter: fytyrë që mezi mban lotët
Codepoint: U+1F979 Kopje
dhjetor: ALT+129401
Versioni i unikodeve: 14.0 (2021-09-14) I ri
Versioni Emoji: 14.0 (2021-09-14) I ri
Kategoritë: 😂 Buzëqeshje & Emocione
Nënkategoritë: 😞 ballë në fjalë
Keywords: fytyrë që mezi mban lotët | klithmë | krenari | mëri | mërzi | rezisto

👨‍💻Unicode informacion (Përdorimi i përparuar)

🥹Kombinim dhe Zhargon