Ne sigurojmë me gjithë zemër shërbime të përmbajtjes Emoji në shumë gjuhë për përdoruesit tanë. Kjo faqe në internet ofron informacione Emoji në dhjetëra gjuhë, duke shfaqur emra Emoji, përshkrime, shembuj, etj në gjuhë të ndryshme amtare. Më poshtë është një listë e gjuhëve të mbështetura nga kjo faqe, duke përfshirë kodet e gjuhëve, emrat e gjuhëve, emrat vendas dhe lidhjet. Ju mund të klikoni në lidhjen për të hyrë në faqen kryesore të versionit të gjuhës.

NumberKodi i gjuhësEmri i gjuhësEmri amtare
1.sqShqipShqip
2.arArabeالعربية
3.azAzerbaixhaniazərbaycan
4.bnBengalishtBengali
5.bsBosnjakeBosanski
6.bgBullgarishtБългарски
7.myBurmanishtBurmese
8.zh-hansKineze e thjeshtuar简体中文
9.zh-hantKineze Tradicionale繁體中文
10.hrKroateHrvatski
11.csÇekishtČeština
12.daDanezeDansk
13.nlHollandezeNederlands
14.enAnglishtEnglish
15.etEstonishtEesti
16.filFilipinaseFilipino
17.fiFinlandezeSuomi
18.frFrengjishtFrançais
19.kaGjeorgjishtGeorgian
20.deGjermanishtDeutsch
21.elGreqishtΕλληνικά
22.heHebraikeעברית
23.hiHindishtहिन्दी
24.huHungarishtMagyar
25.idIndonezianeBahasa Indonesia
26.itItalishtItaliano
27.jaJaponisht日本語
28.kkKazakҚазақ
29.koKoreane한국어
30.lvLetonishtLatviešu
31.ltLituanianeLietuvių
32.msMalajzishtBahasa Melayu
33.nbNorvegjeze BokmålBokmål
34.faPersianeفارسی
35.plPolonishtPolski
36.ptPortugeze, NdërkombëtarePortuguese, International
37.roRumanishtRomână
38.ruRusishtРусский
39.srSërbishtСрпски
40.skSllovakeSlovenčina
41.slSlloveneSlovenščina
42.esSpanjishtEspañol
43.svSuedishtSvenska
44.thTajlandezภาษาไทย
45.trTurqishtTürkçe
46.ukUkrahinaseУкраїнська
47.viVietnamezeTiếng Việt

Grafik pie i shpërndarjes gjuhësore të faqeve të shfletimit të përdoruesit

| emojiall.com Të tjerët 7.99% Hindisht 1.34% Gjermanisht 1.94% Frengjisht 2.30% Italisht 2.63% Indoneziane 2.63% Rusisht 3.00% Arabe 3.50% Japonisht 3.51% Tajlandez 3.87% Vietnameze 4.78% Polonisht 5.15% Koreane 5.20% Kineze Tradicionale 5.22% Portugeze, Ndërkombëtare 5.93% Persiane 5.98% Anglisht 6.53% Turqisht 6.83% Spanjisht 6.97% Kineze e thjeshtuar 14.69% www.emojiall.comemojiall.com | emojiall.com Të tjerët 7.99% Hindisht 1.34% Gjermanisht 1.94% Frengjisht 2.30% Italisht 2.63% Indoneziane 2.63% Rusisht 3.00% Arabe 3.50% Japonisht 3.51% Tajlandez 3.87% Vietnameze 4.78% Polonisht 5.15% Koreane 5.20% Kineze Tradicionale 5.22% Portugeze, Ndërkombëtare 5.93% Persiane 5.98% Anglisht 6.53% Turqisht 6.83% Spanjisht 6.97% Kineze e thjeshtuar 14.69% Të tjerët 7.99%Të tjerët 7.99% Hindisht 1.34%Hindisht 1.34% Gjermanisht 1.94%Gjermanisht 1.94% Frengjisht 2.30%Frengjisht 2.30% Italisht 2.63%Italisht 2.63% Indoneziane 2.63%Indoneziane 2.63% Rusisht 3.00%Rusisht 3.00% Arabe 3.50%Arabe 3.50% Japonisht 3.51%Japonisht 3.51% Tajlandez 3.87%Tajlandez 3.87% Vietnameze 4.78%Vietnameze 4.78% Polonisht 5.15%Polonisht 5.15% Koreane 5.20%Koreane 5.20% Kineze Tradicionale 5.22%Kineze Tradicionale 5.22% Portugeze, Ndërkombëtare 5.93%Portugeze, Ndërkombëtare 5.93% Persiane 5.98%Persiane 5.98% Anglisht 6.53%Anglisht 6.53% Turqisht 6.83%Turqisht 6.83% Spanjisht 6.97%Spanjisht 6.97% Kineze e thjeshtuar 14.69%Kineze e thjeshtuar 14.69%

Gjuha Lista e tabelave të njohura të emoji-ve

| emojiall.com 🫡 fytyrë përshëndetëse: #6 (6) 14.6880 ✅ shenja e zgjedhjes e bardhë e trashë: #4 (-1) 14.6880 🫰 dorë me gishtin tregues dhe të madhin të kapur: #3 (-1) 14.6880 🥮 kek-hënë: #2 (393) 14.6880 🇨🇳 flamur: Kinë: #1 (9) 14.6880 🫰 dorë me gishtin tregues dhe të madhin të kapur: #6 (-2) 6.9678 🫣 fytyrë me sy përgjues: #5 (1) 6.9678 🫂 njerëz që përqafohen: #4 (3) 6.9678 🫶🏻 duar si zemër: nuancë lëkure e çelët: #3 (-2) 6.9678 🩵 zemër ngjyrë blu e çelët: #2 (3) 6.9678 🫠 fytyrë që shkrin: #6 (1) 6.8320 🫶 duar si zemër: #5 (0) 6.8320 🗿 moai: #4 (-1) 6.8320 🫡 fytyrë përshëndetëse: #3 (1) 6.8320 🪬 hajmali: #1 (0) 6.8320 🫰 dorë me gishtin tregues dhe të madhin të kapur: #12 (-7) 6.5341 🫶 duar si zemër: #8 (-1) 6.5341 🩵 zemër ngjyrë blu e çelët: #5 (1) 6.5341 🫣 fytyrë me sy përgjues: #4 (-2) 6.5341 🪬 hajmali: #2 (1) 6.5341 🥲 fytyrë e qeshur me lot: #6 (-2) 5.9832 🩶 zemër ngjyrë gri: #5 (4) 5.9832 🤌 gishta të mbledhur: #4 (1) 5.9832 🗿 moai: #3 (0) 5.9832 🦋 flutur: #2 (-1) 5.9832 🫡 fytyrë përshëndetëse: #6 (6)🫡 ✅ shenja e zgjedhjes e bardhë e trashë: #4 (-1) 🫰 dorë me gishtin tregues dhe të madhin të kapur: #3 (-1)🫰 🥮 kek-hënë: #2 (393)🥮 🇨🇳 flamur: Kinë: #1 (9)🇨🇳 🫰 dorë me gishtin tregues dhe të madhin të kapur: #6 (-2)🫰 🫣 fytyrë me sy përgjues: #5 (1)🫣 🫂 njerëz që përqafohen: #4 (3)🫂 🫶🏻 duar si zemër: nuancë lëkure e çelët: #3 (-2)🫶🏻 🩵 zemër ngjyrë blu e çelët: #2 (3)🩵 🫠 fytyrë që shkrin: #6 (1)🫠 🫶 duar si zemër: #5 (0)🫶 🗿 moai: #4 (-1)🗿 🫡 fytyrë përshëndetëse: #3 (1)🫡 🪬 hajmali: #1 (0)🪬 🫰 dorë me gishtin tregues dhe të madhin të kapur: #12 (-7)🫰 🫶 duar si zemër: #8 (-1)🫶 🩵 zemër ngjyrë blu e çelët: #5 (1)🩵 🫣 fytyrë me sy përgjues: #4 (-2)🫣 🪬 hajmali: #2 (1)🪬 🥲 fytyrë e qeshur me lot: #6 (-2)🥲 🩶 zemër ngjyrë gri: #5 (4)🩶 🤌 gishta të mbledhur: #4 (1)🤌 🗿 moai: #3 (0)🗿 🦋 flutur: #2 (-1)🦋 zh-hans: Kineze e thjeshtuar: zh-hans: Kineze e thjeshtuar es: Spanjisht: es: Spanjisht tr: Turqisht: tr: Turqisht en: Anglisht: en: Anglisht fa: Persiane: fa: Persiane www.emojiall.com emojiall.com